750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo   750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo    750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo    750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo    750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo    750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo     750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo   750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo  
Bize Ulaşın
Ravla ürünleri hakkında merak ettiğiniz tüm soru ve öneriler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anne Sütünü Atrttırıcı Besinler

Rezene, kişniş, kimyon ve anason, geleneksel olarak anne sütünü artırmak ve bebek sağlığına destek olmak için kullanılan bitkilerdir. Bu bitkilerin anne sütüne etkileri hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse:

Rezene: Rezene, anne sütü üretimini artırmak için kullanılan en yaygın bitkilerden biridir. Rezenenin süt artırıcı özelliği, içerdiği fitoöstrojenler ve anetol adı verilen bileşikler sayesinde sağlanır. Rezene ayrıca bebeklerde kolik gibi sindirim problemlerini hafifletmek için de kullanılır.

Kişniş: Kişniş, anne sütü üretimini artırmak için kullanılan bir diğer bitkidir. Kişnişin süt artırıcı özelliği, içerdiği uçucu yağlar ve flavonoidler sayesinde sağlanır. Kişniş ayrıca anne sütüne geçen demir miktarını da artırabilir.

Kimyon: Kimyon, anne sütü üretimini artırmak için kullanılan diğer bir bitkidir. Kimyonun süt artırıcı özelliği, içerdiği uçucu yağlar ve fitoöstrojenler sayesinde sağlanır. Kimyon ayrıca gaz ve kolik gibi sindirim problemlerini hafifletmek için de kullanılır.

Anason: Anason, anne sütü üretimini artırmak için kullanılan diğer bir bitkidir. Anasonun süt artırıcı özelliği, içerdiği anetol adı verilen uçucu yağ sayesinde sağlanır. Anason ayrıca gaz ve kolik gibi sindirim problemlerini hafifletmek için de kullanılır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart