750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo   750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo    750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo    750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo    750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo    750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo     750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo   750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo  
Bize Ulaşın
Ravla ürünleri hakkında merak ettiğiniz tüm soru ve öneriler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

RAVLA’NIN TUTKUSU HİKAYESİNDEN GELİYOR

Ravla, zeytinyağı üzerine geniş araştırmalar yapmış ve bu konuda birbirinden değerli yarım asırlık tecrübelere sahip ustaların paylaştığı bilgileri harmanlayan kimyager bir annenin; çocuklarına, ailesine ve tüm sevdiklerine zeytinyağının en doğal, en faydalı ve de en zengin niteliklere sahip formunu sunmak istemesinden yola çıkaraktan doğmuş bir markadır.

Ravla, sunduğu ürünlerin insan yaşamına faydalı içeriklerden oluşmasına önem ve değer verir.

2 Çocuk Annesi / Kimyager / Kurucu

Olağanüstü Lezzet

Sunduğumuz ürünlerin bilimsel olarak kanıtlanmış faydaları olmasına ve de damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakmasına önem veriyoruz

Akredite Analizler

Ürünlerimizin analizlerini, güvenirliği kanıtlanmış ve uluslararası anlamda akredite olan laboratuvarlarda yaptırıyoruz.

Sağlıklı Gıda

İnsan yaşamında ve beslenmesinde faydaları bilimsel yönden kanıtlanmış ürünleri doğal halleri ile sunmak önceliğimizdir.

Sosyal Sorumluluk

55 yılı aşkın süredir ülkemizde faaliyet gösteren Türk Kanser Derneği ile toplumumuza yönelik elele projeler gerçekleştiriyoruz.

Bekleme Listesine Katıl Ürün stoğa ulaştığında sizi bilgilendireceğiz. Lütfen aşağıya geçerli e-posta adresinizi bırakın.