750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo   750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo    750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo    750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo    750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo    750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo     750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo   750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo  
Bize Ulaşın
Ravla ürünleri hakkında merak ettiğiniz tüm soru ve öneriler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İptal ve İade Koşulları

Ravla.com üzerinden kredi kartı ile yapılan tüm işlemler her aşamada SSL sertifikası ile güvenlik altına alınmıştır.

  1. “www.ravla.com” Tüketicinin Korunması hakkında kanunun çerçevesinde hareket eder.
  2. İade için gönderilen ürünlerin EKSİKSİZ olması gereken unsurları aşağıda sıralanmıştır. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.
  3. Genel olarak satın alınan ürünlerin, tahrip edilmiş, kullanılmış ve ürünün tekrar satılabilirliği bozulmuş, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, kırılma oluşmuş, orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış, kısaca ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
  4. Teslim alındığı tarihten itibaren yedi (14) gün içinde, teslim alındığı şekliyle önceinfo@ravla.com adresine ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir. Bu mailde iade nedeniniz belirtilmelidir.
  5. İadeniz öncelikle ravla.com müşteri temsilcisi tarafından incelenecek, yukarı da belirtilen şartlara uygun olup olmadığı belirlenecektir.
  6. İade prosedürüne uygun olan ürünlerin iadesi onaylanır ve ürün ücreti 5 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılır. Bu 5 iş günü süre ravla.com‘un iade ettiğiniz ürünü teslim alması ile başlayacaktır.
  7. İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, ürünü iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. Fatura iade etmek istediğiniz ürün ile birlikte göndereceğiniz paketin içine konulmalıdır.
  8. Almış olduğunuz ürünleri, anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmamız dışındaki firmalar ile gönderilen iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir.
Bekleme Listesine Katıl Ürün stoğa ulaştığında sizi bilgilendireceğiz. Lütfen aşağıya geçerli e-posta adresinizi bırakın.